Przygotuj się na zmiany

0.jpg


Od 08.04.2024 r. skorzystasz z nowej wersji bankowości internetowej SGB24 dla klientów indywidualnych i SGB24 Biznes dla klientów firmowych i instytucjonalnych.

Co to dla Ciebie oznacza?1.jpg

• Twój numer konta się nie zmieni.
• Wszystkie karty płatnicze(poza kredytowymi)będą działać dalej. Nie musisz ich wymieniać na nowe.

Co czeka Cię w SGB24?1.jpg

W bankowości internetowej SGB24 i SGB24 Biznes przez całą dobę możesz bezpiecznie i wygodnie zarządzać swoimi pieniędzmi.

Zaloguj się i…2.jpg

• rób przelewy – zwykłe, walutowe, natychmiastowe (Express Elixir), wysokokwotowe (SORBNET)
• zarządzaj kartami
• ustawiaj zlecenia stałe
• zakładaj lokaty
• sprawdzaj informacje o swoich kredytach
• odbieraj powiadomienia SMS o stanie konta, płatnościach kartą czy odrzuceniu przelewu.

Każdą czynność w SGB24 i SGB24 Biznes , która wymaga autoryzacji, będziesz potwierdzać jednorazowym kodem SMS wysłanym na numer telefonu wskazany przez Ciebie w Banku.

Logowanie3.jpg

Do SGB24/SGB24 Biznes zalogujesz się za pośrednictwem dotychczasowej strony banku – www.bswolin.pl - przez wybranie przycisku Logowanie, który znajduje się w prawym górnym rogu.

!!! Nowe dane do logowania są takie jak dotychczas tylko poprzedzone literami WN

Szczegóły4.jpg

Więcej na temat SGB24/SGB24 Biznes dowiesz się z Przewodników dla Klienta.Dokumenty te dostępne są pod poniższymi linkami:
Przewodnik SGB24
Przewodnik SGB24 Biznes
Warto się z nim zapoznać przed pierwszym logowaniem.

Informacje dotyczące formatów eksportu/importu danych do systemów SGB24/SGB24 Biznes zawarte są w dokumencie:
Struktura danych dla importu i eksportu w Usłudze Bankowości Internetowej

Do 05.04.2024r. możesz zalogować się do obecnej bankowości internetowej używając obecnych danych logowania, ale od momentu uruchomienia SGB24 będzie to już tylko dostęp pasywny. Oznacza to brak możliwości wykonania jakiejkolwiek operacji. Dostęp pasywny, służący do podglądu historii operacji, dostępny będzie dla wszystkich klientów przez okres 6 miesięcy od czasu wdrożenia SGB24. Po tym okresie informacje dotyczace historii operacji uzyskać będzie można tylko w placówkach Banku.

SGB24/SGB24 Biznes wprowadzamy dla Ciebie sprawnie i mamy nadzieję, że nowa bankowość internetowa znacznie ułatwi Ci codzienne bankowanie.

5.jpg W powiązaniu z nową bankowością internetową działa aplikacja SGB Mobile, dzięki której możesz sprawniej zarządzać swoimi finansami na smartfonie. Jeżeli korzystasz już z SGB Mobile to, po przejściu na SGB24 dezaktywuj aplikację, następnie pobierz najnowszą wersję z Google Play (Android) lub AppStore (iOS) i aktywuj ponownie. Umożliwi to ponowne sparowanie aplikacji SGB Mobile z nowymi systemami i zapewni jej optymalne działanie.

Ważne1.jpg

Dostęp do obecnej bankowości elektronicznej wyłączony zostanie o godzinie 13:20 w dniu 5 kwietnia 2024r. i przywrócony zostanie w trybie pasywnym w godzinach porannych 8 kwietnia 2024r.
SGB24/SGB24 Biznes dostępny będzie dla klientów naszego Banku od godzin porannych 8 kwietnia 2024r.
Dostęp do pasywnej bankowości internetwej realizowany jest przez witrynę: --> Internet Banking <--

Kontakt6.jpg

Na wszystkie pytania chętnie odpowiedzą nasi doradcy w placówkach naszego banku lub po 07.04.2024r. konsultanci dostępni przez całą dobę pod bezpłatnym numerem 800 888 888 lub – dla połączeń z zagranicy – 61 647 28 46 (opłata zgodna z taryfą operatora), a także pod adresem e-mail: call.center@sgb.pl.

7.jpg Wszystkie dokumenty możesz od nas otrzymywać w formie elektronicznej. To nie tylko rozwiązanie dobre dla środowiska, ale też wygodne dla Ciebie. Koniec z przechowywaniem papierów – wszystko możesz mieć wygodnie i bezpiecznie skatalogowane, dostępne w każdej chwili! Przy najbliższej wizycie w banku powiedz doradcy, że chcesz wyrazić zgodę na przesyłanie dokumentów przez Moje dokumenty SGB.

Zachęcamy – zapoznaj się z nową treścią regulaminów. Życzymy zadowolenia z usług Banku Spółdzielczego w Wolinie.

Z wyrazami szacunku
Zarząd Banku Spółdzielczego w Wolinie